Predstavujeme nové plánovače

Ak patríte medzi ľudí, ktorí si radi zapisujú veci na papier, tento článok a nové plánovače sú niečo pre vás!

Už párkrát sme spomenuli, že naším najväčším cieľom je vytvoriť knižný diár. Na to ale potrebujeme viac času a prostriedkov. Preto sme vám tento rok priniesli 3 druhy stolných plánovačov.

Denný plánovač zpredu, zozadu nákupný zoznam. Pokrýva tak denné povinnosti nie len na doma, ale aj pri návšteve obchodu. Denný plánovač sa dá prispôsobiť vypísaním dátumu a zakrúžkovaním dňa, počas ktorého sa plnia úlohy. V spodnej časti nájdete miesto na plánovanie raňajok, obeda či večere, čo umožňuje napríklad prepojiť plánovanie jedla s jeho nákupom.

Týždenný plánovač ponúka viac ako len priestor na týždenné plány. Nájdete v ňom priestor na poznámky, vďačnosť či zhodnotenie posledných sedem dní. Keďže týždne nie sú číselne označené, viete si každú stranu prispôsobiť svojim potrebám. Plánovače sú vytlačené na tvrdom papieri, nepresvitajú a môžete si ich zavesiť na stenu.

Mesačný plánovač môže byť dobrou alternatívou diára či kalendára. Umožnuje rozmýšlať v dlhodobejšom horizonte a to smerom do budúcnosti, ale aj spätne. Môžete rozmýšlať nad svojou vyťaženosťou či plánmi. Plánovač nemá vypísané mesiace ani dátumy a dni, môžete si ho upravovať pre každý mesiac v tomto či budúcich rokoch podľa potreby.

Na oslavu nášho nového produktu sme si pre vás pripravili malé prekvapenie. K prvým päťdesiatim objednávkam ste mohli dostať ako darček Acroball perá od Pilot penu. Vďaka nim si plánovače môžete nielen vypisovať, ale aj si veci farebne zvýrazňovať.

Ak sa Vám plánovače páčia a rozhodli ste sa ich kúpiť, nezabudnite sa s nimi odfotiť a označiť nás na Instagrame cez #inspiarysk.